Etkinlikler

KAYNAŞMA ETKİNLİĞİ

KAYNAŞMA

Genel Müdürümüzün talimatları uyarınca Teşekkülümüz Merkez birimleri ile 8.Bölge Müdürlüğünde görev yapan her kademede görev yapan yaklaşık 600 kişinin katılımı ile “personel arasında birlik ve beraberliğin perçinlenmesi, daha etkin ve verimli bir çalışma ortamının sağlanması” amaçlı etkinlik 26.07.2017 Çarşamba akşamı saat 19:00’da 8.Bölge Müdürlüğü kampüsünde gerçekleşmiştir.

KAYNAŞMA

KAYNAŞMA

Söz konusu etkinliğe yoğun bir ilgi gösteren personelimizin yanı sıra eşleri ve çocuklarının da katılımı ile büyük bir rağbet görmüştür.

KAYNAŞMA

 

Genel Müdürümüz sayın Abdullah ATALAY etkinliğe katılan tüm personel, eş ve çocuklarını tek tek masalarında ziyaret ederek samimi bir havada sohbet ettikten sonra misafirlere hitaben yaptığı konuşmada, bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliğin perçinlenmesine, daha etkin ve verimli bir çalışma ortamının sağlanmasına vesile olacağını ifade etmiş ayrıca teşekkülümüz çalışma şartlarının her anlamda iyileştirmesine yönelik çalışmalar hakkında bilgi vermiştir. Etkinlik bu tür organizasyonların devam etmesi yönündeki temennilerle sona ermiştir.

KAYNAŞMA

DİĞER ETKİNLİKLER