Haberler

KIŞA HAZIRLIK KOORDİNASYON TOPLANTISI

 

toplantı

Konya’da düzenlenen Kışa Hazırlık Koordinasyon Toplantısı, Teşekkülümüz Genel Müdürü Sayın Abdullah ATALAY, Genel Müdür Yardımcıları, Bölge Müdürleri, Yük Tevzi Müdürleri ve Daire Başkanlarının katılımı ile 30 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

toplantı

Toplantının temel gündemi yatırım değerlendirmeleri ile operasyonel kaliteyi iyileştirmek olup bu doğrultuda Bölge Müdürlükleri ve Yük Tevzi Müdürlüklerinin mevcut durum analizleri ve sistem güvenliğine yönelik önemli yatırım talepleri incelenerek gerekli değerlendirmeler yapılmıştır. Yük Tevzi İşletme Müdürleri ve Bölge Müdürlerinin sunumları ile başlayan programda; kritik yatırımlar, taşrada karşılaşılan sorunlar, TEİAŞ’da Eğitim ve İş Güvenliği gibi konular görüşülerek olası çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

bolge

Genel Müdürümüz Sayın Abdullah ATALAY; Merkez ve Taşra Teşkilatımızın kışa eksiksiz bir hazırlık ile girilmesi, hava durumunun detaylı olarak takip edilmesi, gerekli tedbirlerin alınması ve kusursuz bir aksiyon planı ile hareket edilmesini önemle vurgulamıştır.

milli sporcu

Ayrıca, toplantı sonunda Genel Müdürümüz; Teiaş Gençlik ve Spor Kulübü Konya Şubesi Jimnastik branşı sporcumuz Emirhan Danış’ın Bulgaristan’da yapılan Dünya Yaş Grupları Şampiyonasında Jimnastik-Trambolin dalında 40 Ülke arasında finale kalarak ilk sekize girmesi ve yaş grubunda ‘ilk kez finale kalan ilk erkek sporcu’ unvanını kazanması neticesinde kendisini tebrik ederek, hediyesini takdim etti ve başarılarının devamını diledi.

milli sporcu 2

DİĞER HABERLER