Haberler

BAKANIMIZ SAYIN BERAT ALBAYRAK'TAN 4.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NE YILBAŞI ZİYARETİ

berat albayrakEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Berat ALBAYRAK, 31.12.2017 günü Teşekkülümüz 4. Bölge Müdürlüğüne (ÜMRANİYE)  ziyarette bulunmuştur. Ziyarete TEİAŞ Genel Müdürümüz Sayın Abdullah ATALAY ile birlikte Bakanlık Müsteşarı Sayın Fatih DÖNMEZ, TEDAŞ Genel Müdürü Sayın Halil İbrahim LEVENTOĞLU ve basın mensupları katılım sağlamıştır.

Sayın Bakanımız; Türkiye’de özellikle elektrik iletim ve dağıtım altyapı noktasında öncelikle 4.Bölge Müdürlüğüne bağlı 154 kV Diliskelesi-Dilovası OSB Trafo Merkezimizdeki arkadaşlarımızın test çalışmalarını denetlemek için ziyaret ettiklerini ve başarılı bir şekilde sürecin ilerlediğine şahitlik ettiklerini belirtti. Türkiye'nin 2018 hedefinin 2017'de olduğu gibi kesintisiz elektriğin sürdürülmesi olduğunu ve bunun için çalışmaların özverili bir şekilde devam ettiğini ifade etti.

berat albayrak

22 Bölge Müdürlüğü ve 9 Yük Tevzi Merkezimiz ile canlı bağlantı yaparak elektrikteki son durum hakkında bilgi aldı.

berat albayrak

Sayın ALBAYRAK yapmış olduğu canlı bağlantıda:

 “Sahadaki arkadaşlarımız Türkiye'de elektrik altyapısını kesintisiz mükemmel bir şekilde sürdürmek için ellerinden geldiğince fedakarca çalışıyor. Sahada yaklaşık 10 bin arkadaşımız var, gerek TEİAŞ gerek elektrik dağıtım şirketleri bünyesinde. Tüm Türkiye’de mühendisinden teknisyenine kadar tüm arkadaşlarımız teyakkuz halinde ülkemizin yeni yıla kesintisiz, kısıntısız, güvenlikli ve güzel bir şekilde girmesi için fedakarca çalışıyorlar. Bu vesileyle bütün ülkemize, milletimize yeni yılın hayırlar, güzellikler getirmesini, ülkemizin birliğine ve dirliğine, güçlü ve dimdik bir şekilde, 15 Temmuz ruhuna yakışır bir şekilde girmesi için Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz. Bizlerin ve hükümetimizin daha çok çalışarak, milletimizin duasıyla da çok büyük güzelliklere vesile olmasını niyaz ediyorum.” şeklinde konuşma yapmıştır.

berat albayrakberat albayrak

DİĞER HABERLER