Haberler

10. ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI

Teşekkülümüzün katılımcısı olduğu 10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’in katılımıyla Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti.

TEİAŞ’ın Genel Müdürümüz Sayın Orhan Kaldırım, Genel Müdür Yardımcımız Sayın Murat Tokat ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Sayın Sezgin Karduz tarafından temsil edildiği fuarda Bakanımız Sayın Fatih Dönmez, KKTC Enerji ve Ekonomi Bakanı Sayın Özdil Nami ve Malta Enerji ve Su Yönetimi Bakanı Sayın Joe Mizzi ile birlikte standımıza ziyarette bulundu.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı koordinasyonunda uluslararası düzeyde katılımlarla düzenlenen, enerji tüketiminde verimliliği sağlayacak yeni teknoloji ile donatılmış ürünlerin ve tasarımların sergilendiği ve enerji alanında sektörün lider firmaları ve önde gelen isimleri ile kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının bir araya geldiği fuarda 2 gün boyunca dünyada ve Türkiye'de enerjinin geleceği ve enerji verimliliği üzerine birçok panel ve oturum düzenlendi. Fuar süresince görevli personelimiz tarafından Teşekkülümüz hakkında ziyaretçilerin sorularına yönelik bilgi verildi.

1166

edt1

1047

1202

1097

DİĞER HABERLER