Etkinlikler

TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü önemli derecelere imza atmaya devam ediyor

1

TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü cimnastik sporcularımız; 17.01.2018 tarihinde Ankara Cemal Alpman Spor Salonunda gerçekleştirilen Ritmik Cimnastik Okullar Arası İl Şampiyonasında ilk altıda olmak üzere toplam 9 madalya ve 3 kupa alarak şampiyonayı başarılı bir şekilde tamamladılar.

2

12.01.2018 tarihinde yapılan Ankara Yıldızlar Grekoromen Bölge Şampiyonasında Spor Kulübümüz Güreşçileri, 3 Birincilik ve 1 İkincilik alarak 07-11.02.2018 tarihleri arasında Şanlıurfa'da yapılacak olan Gruplar Şampiyonasına katılmaya hak kazanmışlardır.

4

2018 Yılı Ankara Alt Yapılar Voleybol Liginde mücadele eden 1. Küme Genç Kız, Yıldız Kız ve Küçük Kız Takımlarımız yapmış oldukları zorlu müsabakaları kazanarak Yarı Final Gruplarına çıkmayı başarmışlardır. Yine 2. Kümede mücadele eden Genç Kız, Yıldız Kız, Küçük Kız ve Midi Kız Takımlarımız lider olarak Yarı Final Gruplarına çıkmayı başardılar. Alt Yapılar Voleybol Liginde 7 Takımımız mücadeleye devam ediyor.

56

2018 Basketbol Ankara Alt Yapılar Lig'inde müsabakalara katılan U13 2005 doğumlu Erkek Basketbol Takımımız katılmış olduğu 3 maçtan 2'sini galibiyetle neticelendirerek ligdeki mücadelelerine devam etmektedir.

Tüm antrenörlerimizi ve sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

DİĞER ETKİNLİKLER