Etkinlikler

Teiaş 5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler - Şehirler Kongre ve Fuarında

T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanlığı ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı destekleriyle "5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı" 19-20-21 Nisan 2017 tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşmiştir.

"Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı" dünya fuarlar listesin de yer almakta olup, uluslararası platformda ülkemizin tanıtımına katkı sağlayarak "Uluslararası Bilimsel Kongre" özelliğine sahiptir. Türkiye'nin enerji, sanayi, ulaştırma, çevre ve şehircilik politikaları arasında: "akıllı şebekeler ile enerji kayıplarının büyük oranda azaltılması" "akıllı şehircilik uygulamalarında, kentlerdeki mevcut sistemlerin ve kaynakların daha verimli ve temiz çevre bilinci ile kullanılmasının belirlenmesi" "akıllı ulaşım, iletişim ve haberleşme teknolojileri" stratejileri önemli bir yer tutmaktadır.

5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı ile ilgili olarak, 19-20-21 Nisan 2017 tarihlerinde üç gün süren Kongre ve Fuar'da Teşekkülümüz, TEİAŞ standı ile Fuar alanında başarı ile temsil edilmiş ve en iyi stant en iyi organizasyon ödülünü almıştır.