Etkinlikler

3 Boyutta Yaşam Konferansı düzenlendi

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. çalışanları için Prof. Dr. Aytaç Açıkalın tarafından sunulan 3 Boyutta Yaşam Konferansı düzenledi.

teiaş etkinlik 4

teiaş etkinlik 1

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Konferans Salonunda gerçekleşen konferansa; Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Sayın Fatih Dönmez ile TEİAŞ Genel Müdürü Sayın Abdullah Atalay da katıldı. Müsteşar Dönmez, “Hedefimiz kesintisiz elektriği üretimden tüketim noktalarına kadar taşımak” dedi.

Elektrik kalitesini izlemek ve uzaktan kontrol sistemlerinde IT teknolojileri ile yenilenmeler yaşandığına dikkat çeken Dönmez, “TEİAŞ projelerini daha yakından takip ediyoruz. Gelen tekliflerin sonuna kadar arkasındayız. Bizim için zaman çok önemli kaybedecek bir saatimiz yok.

3

Bunu da en iyi salondaki arkadaşlarımız takdir edecektir” diye konuştu. Genel Müdür Atalay ise konuşmasında TEİAŞ’ın üretim ile tüketimi buluşturan bir köprü olduğuna vurgu yaparak, 3 temel çalışmayı gündeme aldıklarını, bunların da “etkili bir planlama, operasyonel bir yönetim tarzı ile sistemin sağlıklı, güvenli ve şeffaf bir şekilde yönetilmesi” olduğunu dile getirdi. Genel Müdür Atalay, etkinlikle ilgili de “Ülkeye yaptığınız katkı anlamında sizlerle ne kadar gururlansak, ne kadar övünsek az. Bugün geçmişte emek veren görev yapan arkadaşlarımızla bir araya gelmek istedik. İnşallah bunu periyodik bir hale getirmek istiyoruz. Bu tür organizasyonları sık sık yapacağız” diye konuştu. Konuşmaların ve ödül töreninin ardından, program 3 Boyutta Yaşam konferansıyla devam etti. Katılımcılar ile etkileşimli bir sunum yapan Açıkalın, izleyicilere şiir okuttu türkü söyletti. Konferans bitimi sonrasında TEİAŞ emektarlarına tek tek isimleri söylenerek hediye ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

etkinlik 3

teiaş etkinlik 9

teiaş etkinlik 8

teiaş etkinlik 7

teiaş etkinlik 6

teiaş etkinlik 5

 

teiaş etkinlik 2

DİĞER ETKİNLİKLER