Etkinlikler

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

kapak

Kurumsal İletişim Müdürlüğü tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle düzenlenen öğle yemeği etkinliğinde; Teşekkülümüz Genel Müdürü Sayın Abdullah Atalay, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları ile kurumda görev yapan engelli personelimiz Gölbaşı Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.

Genel Müdürümüz Abdullah Atalay yapmış olduğu konuşmasında; engelli personelimizle birlikte olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek, yemek sonrasında engelli çalışanlarımıza teşekkür belgelerini ve hediyelerini takdim etti. Samimi bir atmosferde, yöneticilerimiz ve çalışanlarımız arasında sohbet eşliğinde ilerleyen yemek organizasyonunda engelli personelimizin istek ve önerileri, yöneticilerimiz tarafından bizzat dinlenerek not alındı ve gerekli aksiyonların en kısa zamanda gerçekleştirileceği vurgulandı.

Engelli personelimiz, kendileri için düzenlenen bu organizasyon dolayısıyla çok mutlu olduklarını belirterek, bu tarz etkinliklerin devam etmesini talep ettiler.

ogrenciler

Etkinliğin sona ermesinin ardından Genel Müdürümüz ve Genel Müdür Yardımcılarımız; Gölbaşı Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'ne ziyarette bulunup, okulun müdürü ile görüşerek engelli öğrencilerle vakit geçirdiler ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

DİĞER ETKİNLİKLER