Etkinlikler

TEİAŞ İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği ile Prosedürlerinin Bilgilendirme ve Uygulama Eğitimi

ISG

Yönetim Kurulu tarafından onaylanarak yürürlüğe giren 14.11.2018 tarih ve 31-424 sayılı TEİAŞ İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği ile Prosedürlerinin bilgilendirme ve uygulama eğitimlerinin ilki Genel Müdürümüz Orhan KALDIRIM talimatıyla 10. Bölge Müdürlüğünde (SAMSUN) 4 Şubat 2019 tarihinde başlamıştır. Bölge Müdürü Fikret ŞAHİN’in koordinasyonuyla; 14. Bölge Tesis Müdür Yardımcısı Yüksel YAVUZ (TRABZON) , İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü (ANKARA) mühendislerinden Hüseyin ÖKELEK, Didem GENÇ, Özgür TALAY ve 10.Bölge Müdürlüğünden Coşkun ARSLAN tarafından 400 kişilik kurum ve yüklenici personeline yönetmelik ve prosedürler hakkında eğitim verilerek uygulama yapılmıştır.

ISG

Eğitimin başlangıcında konuşan Bölge Müdürü Fikret ŞAHİN, hedeflerinin sıfır iş kazası olduğunu belirterek “Bütün çalışanlarımızın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir iş ortamında çalışmalarını yürütebilmeleri için var gücümüzle çalışacağız. Bu kapsamda TEİAŞ İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği ile Prosedürlerinin uygulanması için yapılan bu eğitim çalışmasının ilk olarak Bölge Müdürlüğümüzde yapılması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu eğitimin yapılması talimatını veren Genel Müdürümüz Sayın Orhan KALDIRIM’a, eğitimin koordinatörlüğünü yürüten Sayın Yüksel YAVUZ’a ve eğitim çalışması için Bölge Müdürlüğümüzde bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü personeline teşekkür ediyorum.”dedi.

ISG

Eğitim koordinatörü olarak Genel Müdürümüz tarafından görevlendirilen 14.Bölge Müdür Yardımcısı Yüksel YAVUZ ise amaçlarının 22 Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilecek eğitimler ile tüm TEİAŞ iş yerlerinde mevcut uygulamadaki farklılıkları ortadan kaldırmak ve uygulamada birliktelik sağlamak olduğunu belirtti.

ISG

ISG

ISG

ISG

DİĞER ETKİNLİKLER