Etkinlikler

Bölge Müdürlüğümüz İftar Yemeği

Ramazan ayının coşkusu ve heyecanının toplumsal bağlarımızın güçlenmesine önemli katkıları vardır. Bu ayda birlik ve beraberlik duyguları en üst hissiyatla vuku bulur samimiyet ve ihlas şuuru içerisinde yapılan ibadetler insanları birbirine her zamankinde daha fazla yaklaştırır.
Buna istinaden TEİAŞ 9. Bölge Müdürlüğü olarak çalışanlarımızın kaynaşmasına, iş verimliliğinin yanı sıra moral ve motivasyonlarının arttırılmasına yönelik olarak düzenlediğimiz organizasyona katılarak bizleri onurlandıran;
Genel Müdür Yardımcılarımız Sayın Mustafa İzgeç, Sayın Zübeyir Çalışan, Personel Daire Başkanımız Sayın Adem Bilgin, Medaş Genel Müdürü Sayın Erol Uçmazbaş ve Genel Müdür Yardımcıları, Bölge İl Müdürlerine, Siyasi Partilerin İl Yöneticilerine, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanlarına, Kurumumuz Emektarı Olan Emekli Personellerimize, Özellikle Kurum Personeli ve Yüklenici Firma Personeli mesai arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.
İftar programımız Kerim Özatay personelimizin güzel Kuran Tilaveti ile başlamış olup, ezanla misafirlerimiz oruçlarını açarak tamamlanmış ve devamında bir aile sıcaklığı ve neşesi içerisinde ikram edilen yemekler yenmiş, sohbetler edilmiş ve yemek duası ile son bulmuştur.

Konya İftar 2018 1

Konya İftar 2018 2

Konya İftar 2018 3

Konya İftar 2018 4

Konya İftar 2018 5

Konya İftar 2018 6

Konya İftar 2018 7

Konya İftar 2018 8

Konya İftar 2018 9

Konya İftar 2018 10

DİĞER ETKİNLİKLER