TEİAŞ 20. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ

4. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARI

20. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğümüzün 4. kuruluş yıldönümü Grup Müdürlüğümüzde düzenlenen törenle kutlandı. Program Grup Müdürümüz Kasım BİRİNCİ’ nin konuşmasıyla başladı :

"Grup Müdürlüğümüz, Trakya bölgesindeki artan iletim faaliyetlerinin daha etkin ve hızlı yürütülebilmesini teminen Bakanlar Kurulunun 2007/11967 sayılı kararı ile kurulmuş olup; Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinin tamamında; İstanbul ve Çanakkale illerinde kısmi faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır.

Bölgemiz iletim faaliyetleri içinde Hamitabat Trafo Merkezi hariç, 19 adet Trafo Merkezi bulunmaktadır. Toplam kurulu gücümüz yaklaşık 2.000 mVA' dır. Enerji iletim hatlarımız 380 kV ve 154 kV olmak üzere toplam 1.841 km' dir.

Toplam personel sayımız; memur, sözleşmeli ve işçi çalışanlar olmak üzere 145 kişidir.

Yaptığımız her çalışmada bu ülkenin bir adım daha ileri gitmesini amaçladık. Kenetlenen ellerimiz birlik ve beraberliğin ışığı önümüzü aydınlattı. Kuruluşumuzu her geçen gün bir adım daha ileri taşıdık. Hepimiz biliyoruz ki, kuruluşlar içinde yaşadığı toplumun bir parçasıdır. Bu bağlamda yegane hedefimiz bu sorumluluk duygusu içinde daha fazla çalışmak ve daha iyisini yapmaktır. Zira biliyorum ki her zaman, daha iyisini yapmak için bir yol vardır.

Bu vesile ile Grup Müdürlüğümüzün 4. kuruluş yıldönümünü kutlar, başarılarınızın devamı dileğiyle size ve tüm TEİAŞ çalışanlarına selam ve sevgilerimi sunarım."

 

 

 

 

Program Grup Müdürlüğümüz kuruluş tarihinden bugüne emekli olmuş personelimize plaket verilmesinin ardından, kuruluş yıldönümü pastasının kesilmesiyle devam etti.

 

 

 

İkramlar ve müzikli eğlence ile devam eden programda yönetim, memur, işçi personel ve taşeron firma elemanları eğlencenin tadını doyasıya çıkardılar.

Darısı seneye...

 

Gökhan AKÇA

20.İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü - EDİRNE

e-posta:gokhanakca@hotmail.com