TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

ETİK KOMİSYONU

FAALİYET RAPORU

2012

 

·       Etik Komisyonumuz toplanarak 27.12.2012 tarih - 01 no’lu Etik Komisyonu Kararını almışlardır. 

 

·       06-17 Şubat 2012 tarihleri arasında Soma Elektrik Teknolojileri Geliştirme ve Eğitim Tesisleri İşletme Müdürlüğü (MANİSA) ile 5.İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü’nde (ADAPAZARI)  düzenlenen Oryantasyon Eğitimi kapsamında Şirketimizde göreve yeni başlayan toplam 49 personele Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu’nun belirlediği program çerçevesinde Kamu Etik Eğitimi verilmiştir.

  

·       12-23 Kasım 2012 tarihleri arasında Soma Elektrik Teknolojileri Geliştirme ve Eğitim Tesisleri İşletme Müdürlüğü (MANİSA) ile 5.İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü’nde (ADAPAZARI)  düzenlenen Oryantasyon Eğitimi kapsamında Şirketimizde göreve yeni başlayan toplam 62 personele Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu’nun belirlediği program çerçevesinde Kamu Etik Eğitimi verilmiştir.

 

·        05 Haziran 2012 tarihinde Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu uzmanı tarafından Ankara’da 285 Şirketimiz personeline Kamu Etik Eğitimi verilmiştir.

 

 

 

·       10 Ekim 2012 tarihinde Şirketimiz Görevde Yükselme Eğitimi kapsamında 862 personelimize Kamu Etik Eğitimi verilmiştir.

 

·       Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu tarafından düzenlenmiş olup Şirketimize bildirilen tüm toplantılara katılım sağlanmıştır.

 

·       Kamu Etik Eğitimi merkez ve taşra teşkilatımızdan gelen talepler üzerine standart eğitimlerin yanı sıra müstakil bir eğitim olarak 2013 Hizmet İçi Eğitim Planımıza dahil edilmiştir.